Lüks anlayışımızdan ödün vermiyoruz
VOLVO SELEKT

Lüks anlayışımızdan ödün vermiyoruz

Sizin için mevcut en iyi otomobilleri seçiyoruz. Otomobiliniz satışa çıkmadan önce, teknisyenlerimiz aracı dikkatle inceleyerek ve yazılımını güncelleyerek hazırladılar.

Volvo'nuzu, Volvo Selekt programımız aracılığıyla satın alarak sadece harika tasarıma sahip, güvenli ve dayanıklı bir otomobil almakla kalmaz, aynı zamanda bir vaat satın alırsınız. Çünkü, şu andan itibaren otomobilinize sahip olmanın, onu kullanmak kadar büyük bir zevk olacağı konusunda bize güvenebilirsiniz.

Otomobiliniz satışa çıkmadan önce, teknisyenlerimiz aracı dikkatle inceleyerek, hazırlayarak, yazılımını güncelleyerek ve gereken yerlerde onararak ya da bazı parçaları Orijinal Volvo Yedek Parçalarıyla değiştirerek güvenli durumda olmasını sağladılar. Ne de olsa, yollardaki en güvenli otomobilleri üretmekle ün kazandık; Volvo Selekt otomobillerimiz de bunlardan farklı değil.

Sunulan paket kapsamlı bir garanti, yol yardımı ve hatta memnuniyetinizi güvence altına alacak 30 günlük değişim garantisiyle tamamlanıyor.
Yapmanız gereken tek şey selekt.volvocars.com.tr adresinden size uygun Volvo'yu seçmek.

Geçmiş ve Teknik Kontrol, Güncelleme

Geçmiş ve Teknik Kontrol, Güncelleme

Her Volvo Selekt otomobilinin geçmişi ve kaynağı kontrol ediliyor ve Volvo'nun güvenlik, performans ve görünüm standartlarına uygun olarak 100'den fazla kontrolden geçiriliyor.

Hazırlık aşamasında sadece Volvo Orijinal Parçaları kullanıyoruz ve Volvo'nuzun % 100 saf Volvo olarak kalmasını sağlıyoruz.

Ayrıca her otomobili fabrikanın orijinal kayıtlarından kontrol ediyor  ve otomobilin yazılımını güncelliyoruz. Bu hizmet sadece Volvo yetkili satıcılarında/servislerinde sunuluyor ve Volvo Selekt otomobilinizin en iyi koşullarda çalışmasını sağlıyor.

Volvo Selekt Garanti

7 yaş, 150.000 km ‘ye kadar tüm Volvo Selekt  otomobillerinde 12 ay Volvo Selekt Garantisi sunuluyor.

Sadece Volvo yetkili satıcılarında “Volvo Selekt Garanti”si hizmeti verilir; bu da piyasada sunulan en geniş kapsamlı garantilerden biridir. Bütün önemli mekanik ve elektrikli bölümleri kapsamaktadır.

volvo selekt garanti
Garantili Memnuniyet

Garantili Memnuniyet

Volvo Selekt ile sahip olduğunuz otomobilinizden %100 memnun kalmanızı sağlamak için elimizden geleni yapacağız.
İşte bu nedenle her bir otomobil 30 günlük değiştirme garantisiyle sunuluyor.

Volvo Selekt ile sahip olduğunuz kullanılmış aracınızdan memnun kalmazsanız, 30 gün ya da 1500 Km'lik kullanımı (hangisi önce dolarsa) aşmadan getirdiğinizde, otomobili, eşdeğerde (satış tarihinde yetkili satıcıya ödenen TL bedeli esas alınarak) başka bir otomobille değiştireceğiz.

Top